Movavi Media Player

3 Boyutlu Film Oynatma Programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 28.1 MB
  • Version 3.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Movavi LTD
Movavi Media Player kullanışlı arayüz araçları sayesinde kullanıcılarına video oynatma, müzik çalma gibi özelliklerinin yanı sıra 3 boyutlu film oynatabilme imkanı da sunmaktadır.

Movavi Media Player kullanışlı arayüz araçları sayesinde kullanıcılarına video oynatma, müzik çalma gibi özelliklerinin yanı sıra 3 boyutlu film oynatabilme imkanı da sunmaktadır.

Televizyon veya bilgisayarlarımızda bazen format uyuşmazlığı sebebinden dolayı 3 boyutlu filmlerimizi izleyemeyebiliyoruz. Movavi Media Player sizlere bu konuda çözüm sunmaktadır. Movavi Media Player uygulaması 3 boyutlu filmlerinizi keyifle izleme imkanı sunabildiği gibi 2 boyutlu filmler 3 boyuta dönüştürerek 3 boyut desteği bulunan televizyon veya bilgisayar monitöründen izleme imkanı sağlamaktadır. Movavi Media Player ile videolarınızı keyif ile izlerken video ve ses dosyalarınız için çalma listesi oluşturmanıza olanak sağlayan özel donanımlara sahiptir. Uygulama alt yazı desteği sunmakla birlikte hemen hemen bütün video ve ses formatlarını desteklemektedir.

Movavi Media Player'ın en göz alıcı özelliklerinden biri ise video oynatımı bittikten sonra bilgisayarınızın ne yapması gerektiğini önceden belirleme imkanı sunmasıdır. Bu sayede video oynatma işlemi sona erdiğinde bilgisayarınız otomatik olarak uyku moduna geçmesini veya kapanmasını sağlayabilirsiniz. Yorgun düştüğünüz zamanlarda film izlerken uyuya kaldığınızda Movavi Media Player uygulaması sizin yerinize bilgisayarınızın modunu ayarlayarak sizlere aralıksız bir uyku keyfi sunmaktadır. Ayrıca uygulamanın sağladığı kolaylık ile gerçek zamanlı olarak video filtrelerini değiştirebilmenize imkan sunmakta ve renk ayarlarında oynama yaparak karanlık sahneleri daha aydınlık hale getirebilmenize yardımcı olmaktadır.

Not: Uygulamanın kurulumu sırasında arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisi sunulmaktadır. Movavi Media Player programının çalışabilmesi için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur.

 

 

Movavi Media Player indir